Služby

Garantujeme vysokou kvalitu nabízených služeb.

Výroba 3D světelné a nesvětelné reklamy.

Vyrobíme jakoukoliv světelnou i nesvětelnou reklamu dle přání zákazníka!

Více o službě

Bondové světelné panely.

Přenechte nám světelnou stránku vašeho podnikání a využijte sílu a kouzlo našich Bondových světelných panelů. Získáte nejen výjimečný estetický prvek, ale také výkonný marketingový nástroj, který vás odliší od konkurence.

Více o službě

Pylony.

Pylony, které stavíme, jsou plně přizpůsobitelné vašim potřebám a požadavkům. Můžeme integrovat vaše logo, grafiku a informační panely, které budou jasně komunikovat vaše poselství a identitu.

Více o službě

CNC frézování.

Disponujeme vlastním CNC obráběcím routerem o vysoké tuhosti stroje a jsme na zakázku schopni frézovat dřevo, plasty a hliník s vysokou přesností obrábění. Naše CNC frézka je vybavena ve všech osách X,Y,Z kvalitními kuličkovými šrouby a servomotory.

Více o službě

Signtech světelné panely.


Signtech světelné panely jsou nejen ohromující vizuální prvky, ale také funkční a efektivní řešení pro veřejné prostory, obchody, kanceláře a další podnikové prostředí. Zaujměte, upoutávejte a přitahujte pozornost s našimi inovativními panely.

Více o službě

Eloxované světelné panely.

Eloxovaná povrchová úprava zajišťuje, že naše světelné panely nejen vyniknou ve vašem prostoru, ale také odolají vlivu počasí a vnějším vlivům. Tato technika také dodává panelům vysoce atraktivní a odolný povrch, který je snadno čistitelný a odolává škrábancům.

Více o službě

Polepy.

Vyrobíme vám reklamní plachtu, polepíme firemní automobil a nebo výlohu všeho obchodu.

Více o službě

Cedule.

Cedule, které vytváříme, jsou přizpůsobitelné vašim potřebám a požadavkům. Můžeme integrovat vaše logo, informace o produktech nebo službách, ať už jde o jednoduchou informační ceduli nebo výrazný reklamní prvek

Více o službě